Geen kosten per gebruiker

De vraag
Het kostte de klant veel tijd om constant te switchen tussen alle verschillende systemen. Zeker omdat dit onderdeel was van de dagelijkse werkzaamheden. Daarnaast was er veel onderhoud nodig om de applicaties operationeel te houden. Zowel de individuele systemen, als ten opzichte van elkaar. Tot slot waren sommige systemen standaard en konden ze niet geoptimaliseerd worden naar wens van de gebruiker. Hieruit ontstond de behoefte om een applicatie zonder oplopende kosten per gebruiker te ontwikkelen die de productiviteit zou verhogen.
De oplossing
Op zoek naar een goedkopere oplossing welke klaar was voor de toekomst, met extra druk van een aankomend CRM contract dat opnieuw zou worden verlengd voor meerdere jaren, werd er uiteindelijk gekozen voor het No-Code systeem van Betty Blocks.
Omdat de klant een sterke voorkeur had om zelf mee te ontwikkelen aan de applicatie, zijn we het process gestart met een tweedaagse training. Met behulp van deze training werd het voor de klant mogelijk om een groot deel van de ontwikkeling zelf uit te voeren.
In een tijdsbestek van 3 maanden is er gezamenlijk met de klant gewerkt aan een oplossing die het bestaande CRM kon vervangen. Er is gekozen te starten met een Most Viable Product (MVP), om vervolgens de applicatie verder uit te breiden, zodat deze in staat werd ook de overige 6 systemen te vervangen.
Momenteel is het No-Code Betty Blocks systeem volledig operationeel. Nu stelt het de klant in staat om de applicatie behoefte van de onderneming flexibel mee te laten bewegen met de vraag vanuit de markt. Ook is het makkelijker geworden om interne vraagstukken snel te testen, met behulp van de No-Code applicatie.


Het resultaat
- De klant is in staat om zelfstandig tot het gewenste eindresultaat te komen
- Vervanging van 7 applicaties door 1 No-Code platform
- 20% verhoging van de productiviteit
- Aanzienlijke besparing op gebruikers- en licentiekosten